LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Uz Cesis.lvSākas pieteikšanās izstādei “Cēsu uzņēmējs 2010”
Ir uzsākta pieteikšanās izstādei “Cēsu uzņēmējs 2010”, kas notiks šī gada 3. un 4. septembrī Cēsu pilsētas sporta kompleksā.

Izstāde “Cēsu uzņēmējs” ir tradīcijām bagātākā, lielākā un visvairāk apmeklētā ar uzņēmējdarbību saistītā izstāde Vidzemes reģionā, un tā šogad risināsies jau 16. reizi.

“Lai panāktu novada izaugsmi un attīstību, mums ir ļoti svarīgi strādāt visiem kopā: gan pašvaldībai ciešāk sadarbojoties ar uzņēmējiem, gan biznesam un dažādām organizācijām ir jāpienāk vēl tuvāk saviem klientiem, patērētājiem. Kopīgi sadarbojoties un apmainoties ar informāciju un zināšanām, mēs varam uzlabot konkurētspēju un radīt jaunus pakalpojumus, darba vietas un nodrošināt ieņēmumus,” saka Jānis Rozenbergs, Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks un izstādes darba grupas vadītājs.

Cēsu novada domes rīkotās izstādes “Cēsu uzņēmējs 2010” galvenā tēma būs savstarpējās sadarbības attīstīšana. Pirmajā dienā uzmanība tiks pievērsta uzņēmēju savstarpējo kontaktu veicināšanai, tiks rīkotas uzņēmumu prezentācijas un diskusija, savukārt izstādes otrajā dienā būs arī Ražas svētki, kur varēs iegādāties rudens labumus, Bērnu zonā notiks aizraujošas atrakcijas mazākajiem apmeklētājiem, kā arī varēs aplūkot retro automobiļus un motociklus un piedalīties citās izklaidēs.

Pasākumā piedalīsies arī kultūras, mākslas, sporta dzīves organizētāji, un apmeklētāji varēs iegūt informāciju par interešu izglītības iespējām Cēsīs un tuvākajos novados. Izstādes laikā notiks arī balvas “Cēsu uzņēmējs” pasniegšana vairākās nominācijās.

Kā ik gadu, tiks izveidots arī izstādes katalogs, taču šogad katalogs būs pieejams arī internetā. Izstādes katalogs sniegs iespēju vienkopus atrast informāciju par uzņēmumiem un pakalpojumiem Cēsīs.

Lai pieteiktos izstādei, jāaizpilda anketa un jānosūta uz e-pastu cesu.uznemejs@gmail.com

 

 Citi materiāli:

Biznesa inkubators "Magnus" izsludina uzņēmējdarbības ideju konkursu "Cēsīs var!"

Veiksmīgi aizvadīta konference “Uzņēmēju forums”

Izstādes "Cēsu uzņēmējs 2010" pasākumu programma

Tiks apbalvoti labākie Cēsu uzņēmumi 2009. gadā

Pieteikuma anketa izstādei

Izstādes teritorijas plāns

Izstādes "Cēsu uzņēmējs 2010" norises vieta

Sākas pieteikšanās izstādei “Cēsu uzņēmējs 2010”
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv